"Největším štěstím v životě člověka je vědomí, že nás někdo miluje proto, jací jsme, nebo spíše přesto, jací jsme." - Romain Rolland

Téma týdne- Miloš Zeman

21. května 2013 v 19:24 | Kate Černobílá |  Články na téma týdne
No, upřímně jsem měla raději, když dávali trochu poetičtější témata týdne, než je náš nový prezident, ale dobře.
Nevím.
To je jediné, co můžu já, studentka základní školy pod pitomým česko-anglickým pseudonymem říci.
Neznám osobnost Miloše Zemana.
Nikdy jsem ho nepotkala, nemluvila s ním.
Něco jiného by bylo samozřejmě, kdybych měla za úkol napsat pár řádků k nějaké své spolužačce, učiteli či sousedech. Mám pocit, že kdybych psala kritiku, aniž bych pořádně věděla o čem mluvím, rovnou bych si už mohla zamluvit místo redaktorky v povrchních časopisech typu "Paparazzi".
Možná jsem špatně iformovaná, avšak nemám ani tušení ani o politických záměrech naší oficiání hlavy státu, takže nemůžu soudit ani v tomhle.
Až "budu velká", nechci být nedej bože ani květinářkou, či veterinářkou, ale političkou. Mým snem je být taktéž prezidentkou (a to konkrétně proto, že chci mít možnost něco změnit). A ano, vím, že politika není (pokud nejste na vysoké pozici) samostatné zaměstnání, proto mám i malinko skromnější cíle...ekonomika, pedagogika a psychologie...
Všimli jste si, že zase odbíhám na téma "já"?
Zanechme mou sebestřednost mou sebestředností a zpět k Miloši Zemanovi.
Je to zajísté inteligentní člověk, nezlobte se, ale žádnému pitomci křeslo prezidenta nikdo nedá...
To je vše, co smím soudit.
To je vše, co můžu říci.
To je vše, co vím.
To je vše...
A váš názor?
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 A.I. A.I. | Web | 21. května 2013 v 20:12 | Reagovat

Nemám ráda Zemana a nemám ráda Schwarzenberga. Nemám vlastně ráda celou politiku kromě takových těch hnutí, které se snaží opravdu něco změnit (třeba HOPB nebo Česká strana pirátská) a mají vyšší a poněkud rytířštější cíle než obrat stát o miliardy a pak se zbytek života válet s kmotry někde na Havaji či kde.
Ale tvůj článek se mi líbí pojetím: já se také o nějakého jezevce z Vysočiny před volbami nezajímala, můj názor na něj pozměnily až jisté reportáže ze Sněmovny, kdy jí předsedal (to byla docela síla) a samozřejmě viróza udělá svoje :D No, radši už nechám tohle téma spát, nebo mě tu někdo ukamenuje. Máucta.

2 Terka Terka | E-mail | Web | 21. května 2013 v 20:29 | Reagovat

Kdybych měla v lednu osmnáct, asi bych ho i volila. Z těch kandidátů má tak nejvíc zkušeností a je nejdéle v politice a není součástí Nečasovy vlády - tři plus, které jsem k němu našla a myslím si, že docela významné plusy :) každopádně, co se mi na něm nelíbí? To, že chlastá. To, že hulí jako fabrika a mohla bych pokračovat.. ale za ty tři plusy bych ho teda klidně zvolila, Karla bych tam nedala ani náhodou!

3 Kate Černobílá Kate Černobílá | 22. května 2013 v 17:36 | Reagovat

Děkuji za názory.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama